Náš příběh

Náš příběh

Náš příběh

Jsme česká rodinná firma s 20letou tradicí z východních Čech. Po celé roky pracujeme v nejužším týmu, který s nadšením a láskou společně uskutečňuje všechny kroky potřebné pro vznik finálních výrobků. Nechceme se stát velkou firmou s masivní výrobou, chceme spolu s vámi prožívat jedinečné příběhy. Tvoříme s ohledem k přírodě a důrazem na tradiční českou kvalitu.

Významné milníky

2001

Založení firmy

2002

Zakoupení prvních technologií

2006

Stěhování do vlastních prostor

2011

Zakoupení nových technologií olepování a formátování

2015

Získání výhradního zastoupení pro prodej materiálů Byspan pro ČR

2017

Změna strategie firmy - absolutní změna v prodávaných materiálech, vlastní skladová kolekce materiálů a kufřík se vzorníky

2019

Výstavba nové výrobní haly a zakoupení nových strojů - nové CNC, nová olepovačka s dopravníkem

2020

Prodej našich výrobků na e-shopu

2021

Při příležitosti výročí 20 let firmy spuštěn nový e-shop, 3D vizualizace nábytku

Český výrobce<br>s 20letou zkušeností

Český výrobce
s 20letou zkušeností

Rodinná firma<br>s osobním přístupem

Rodinná firma
s osobním přístupem

Prvotřídní nábytek<br>na míru

Prvotřídní nábytek
na míru

Ekologické materiály

Ekologické materiály

Naše hodnoty

Naše hodnoty

Děláme to jinak. Nekopírujeme a nenapodobujeme, sestavili jsme vlastní vzorníky materiálů a rádi přicházíme s originálním pojetím. Využíváme ekologické materiály, kuchyně zhotovujeme z laminovaných desek bez recyklátů se sníženým obsahem formaldehydu. Naše nabídka obsahuje tisíce kombinací dekorů pro skříňky, dvířka i pracovní desky.

Sestavili jsme vlastní 3D plánovač na špičkové softwarové platformě, díky němuž spolu se zákazníkem navrhneme podrobnou vizualizaci. Chceme, aby byl proces výběru pro zákazníka co nejsnazší. Naši obchodní zástupci vás rádi navštíví u vás doma, kde sladíte dekory se zbytkem interiéru. Čas návštěvy přizpůsobíme vašim požadavkům.

Výroba

Výroba

Po konečném odsouhlasení návrhu se pouštíme do samotné výroby. Myslíme na detaily a zakládáme si na precizním zpracování. Používáme PUR lepidlo, díky kterému jsou spoje voděodolné. Podle barvy dekoru lamina zvolíme barvu lepidla, aby konečný výsledek působil bezspárově. Každý vyrobený díl prochází důkladnou kontrolou jakosti. V případě zájmu zajistíme i kompletní montáž kuchyňské linky.

Nezávazný návrh

ZDARMA


Unikátní 3D plánovač vás provede vizualizací na míru ještě před samotným zhotovením.

Ozvěte se nám a naplánujeme osobní schůzku.